Найцінніша форма вітаміну С: ліпідний вітамін С Tetrahexyldecyl Ascorbate

Серуми з ліпідним вітаміном С Tetrahexyldecyl Ascorbate (TDA) отримали статус супергероя серед любителів догляду за шкірою, і це не дарма. Вітамін С є потужним інгредієнтом із численними перевагами для шкіри: помітно зменшує темні плями, мінімізує появу зморшок, відбілює, підвищує рівень колагену, знижує вироблення меланіну  і відновлює шкіру після впливу ультрафіолету. 

Тетрагексилдециласкорбат — це маслорозчинна форма вітаміну С. Він більш стабільний порівняно з однією з найпоширеніших форм вітаміну С, L-аскорбіновою кислотою.

Тетрагексилдециласкорбат також цінується за його видатну здатність проникати вглиб шкіри. Він володіє більш високою швидкістю проникнення (оскільки він розчинний в ліпідах, як і шкіра людини). 

Що робить тетрагексилдецил аскорбат справді унікальним, так це його ніжність, але водночас  результативність, завдяки чому він сумісний з більшістю типів шкіри, навіть чутливою.

Єдиним недоліком цієї форми вітаміну С є його вартість, яка приблизно в 17 разів перевищує вартість L-аскорбінової кислоти. Однак переваги трансформації шкіри роблять його на 100% вартим витрат. Нашу команду DOTYK висока вартість активів ніколи не зупиняла, тому ми додали у антиоксидантний серум Renew цилих 10% вітаміну С (TDA).

 Також тетрагексилдецил аскорбат має більш високу швидкість перетворення вітаміну С в шкірі. Тетрагексилдецил аскорбат також володіє здатністю стимулювати вироблення глікозаміногліканів (гіалуронова кислота, хондроїтин сульфат, глюкозамін сульфат – природні зволожувачі), завдяки чому шкіра залишається пружною і зволоженою.

Тетрагексилдецил аскорбат вважається м’якою версією вітаміну С, яка не роздражає шкіру навіть при нанесенні 100% цього вітаміну. Як було встановлено, він більш м’який і ефективний у деяких людей, стійких до аскорбінової кислоти (Natural-Skin-Care-Info.com). Також тетрагексилдецил аскорбат залишається стабільним у повітрі та у воді протягом 18 місяців, що дозволяє йому надавати антиоксидантну тривалу дію.

Порівняймо Tetrahexyldecyl Ascorbate і L-Ascorbic Acid

Всі давно звикли до водорозчинної форми вітаміну С – Л-аскорбінової кислоти. Проте, на жаль, вона має ряд недоліків:

  • Часто викликає подразнення і почервоніння
  • Швидко окислюється і дестабілізує формулу

Переваги для шкіри від використання тетрагексилдециласкорбату включають: зменшення появи темних плям, мімічних зморшок, більш рівний тон шкіри та збільшення пружності та еластичності шкіри. 

Тетрагексилдецил аскорбат також діє як потужний антиоксидант, захищаючи колір обличчя від вільних радикалів, які можуть спричинити розпад колагену та передчасні ознаки старіння — наприклад, зморшки. Однак на цьому переваги не закінчуються. 

— Зменшує появу темних плям і нерівний тон шкіри
— Освітлює тьмяний колір обличчя
— Покращує зовнішній вигляд пружності та еластичності
— Зменшує появу тонких ліній і зморшок
— Забезпечує антиоксидантний захист
— Може бути корисним у боротьбі з плямами

Тетрагексилдецил аскорбат проникає безпосередньо в епідерміс і дерму, діючи як антиоксидант, і прямий стимулятор нового колагену, на відміну від інших форм аскорбінової кислоти, які не проникають далі за роговий шар і захищають шкіру тільки як антиоксидант.

Добровольці також наносили на одну частину особи косметичний засіб із 7% тетрагексилдецил аскорбату, на другу частину особи – 10% розчин аскорбінової кислоти. Завдяки своєму глибшому проникненню та здатності перетворюватися на аскорбінову кислоту, тетрагексилдецил аскорбат сприяє зменшенню видимого пошкодження від фотостаріння та збільшення вироблення колагену.

Результативність у цифрах

  • при додаванні 0,1% знижує синтез меланіну на 80% (in vitro).
  • при додаванні 10% видаляє пігментні плями через 16 тижнів (in vivo).
  • при 0,1% in vitro збільшує вміст колагену на 50%.
  • при додаванні 10% при лікуванні вугрів у 80% пацієнтів (12 осіб)  вугровий висип повністю або практично повністю вилікувався.
  • збільшує синтез колагену принаймні у 2Х більше, ніж аскорбінова кислота.
  • забезпечує надходження чистого вітаміну С у шкіру у 50 разів краще, ніж аскорбінова кислота.

Як Тетрагексидецил аскорбат допомагає у боротьбі з висипаннями ?

Це може стати несподіванкою, оскільки вітамін С не є першим інгредієнтом, про який ми думаємо, коли справа доходить до боротьби з висипаннями або прищами. Проте дослідження показують, що вітамін С допомагає боротися з акне, що робить його потужним засобом у боротьбі з плямами і збереженні шкіри чистою від висипань.

Тетрагексилдецил аскорбат для сухої шкіри

Багато форм вітаміну С відлущують шкіру, що може спричинити подразнення шкіри та зберегти хронічну сухість. Однак відомо, що тетрагексилдециласкорбат не відлущує шкіру, і оскільки це жиророзчинний інгредієнт, його можна поєднувати з оліями, що відновлюють зволоження, які допомагають пом’якшити та розгладити шкіру, одночасно забезпечуючи всі переваги сяйва сироватки з вітаміном С. Саме це ми і зробили у серумі Renew – поєднали вітамін С TDA зі скваланом і 16ма цінними оліями.

Тетрагексидецил аскорбат для чутливої шкіри

Знайти вітамін С для чутливої шкіри може бути складно. Пошук продуктів, спрямованих на результат, які захищають бар’єр вашої чутливої шкіри, може здатися вам ніби ви шукаєте голку в стозі сіна. Тетрагексилдециласкорбат цінується як м’яка форма вітаміну С, яка підходить для чутливої шкіри.

Тетрагексидецил аскорбат для догляду за шкірою під час вагітності

Є численні зміни шкіри, які проходять під час вагітності: пов’язана з гормонами гіперпігментація, яку також називають мелазмою або маскою вагітності. Тут також стає у нагоді форма вітаміну С TDA, адже її можна використовувати навіть вагітним.

Тетрагексидецил аскорбат проти сонячних променів

Тетрагексилдецил аскорбат допомагає м’яко зменшити появу темних плям і нерівний тон шкіри, одночасно покращуючи загальний вигляд вашого обличчя. Він також не сушить шкіру, якщо його додати до складу масляної формули, як-от ми зробили у нашому серумі Renew.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *