Дотик – український бренд комфортного догляду для обличчя, волосся та тіла на основі ретельно відібраних інгредієнтів, з дієвим складом, приємними ароматами та зрозумілою системою підбору засобів.

“Дотик” народився у 2017 році у Львові. За 6 років бренд сильно трансформувався. З невеликих партій натуральної косметики для локального споживача доріс до співпраці з крутими українськими брендами та вийшов на міжнародний ринок.

«Ми готові багато-багато працювати, щоб кожна з вас з легкістю досягала бажаних результатів зі шкірою і отримувала задоволення. Ми — ваш комфортний догляд у шаленому потоці життя», — кажуть Христина та Олег, засновники DOTYK.

Фундамент бренду

Ми ретельно створюємо формули, мінімізуючи вміст «порожніх» компонентів таких, як вода і дешеві олії. У цій справі ми спираємось на концепт скінімалізму – наноситити 1 продукт максимально допустимою кількістю дієвих компонентів, щоб зменшити кількість баночок на полиці.

Однією з переваг є зрозуміла система підбору засобів, які допоможуть вам краще визначити потреби її шкіри та необхідні етапи догляду.

В наших формулах немає синтетичних токсичних компонентів. Ми підбираємо для засобів лише ті компоненти, які водночас дієві та безпечні.

Ми готові приємно здивувати вас оксамитовими текстурами та вишуканими аромати. Забудь про косметику, яка робить шкіру липкою та пахне травою.

Ми не даємо неправдивих обіцянок про швидкий результат “за 1 тиждень”, не прагнемо змінити тебе відповідно до так званих  стандартів краси.

Ми – комфортний догляд, який хоче попіклуватися про тебе.

Наші баночки виготовлені зі скла, яке стійке до ударів. Ми подбали про естетичний вигляд наших засобів, тому їх не соромно зберігати на найбільш помітному місці у ванній кімнаті. Нехай вони стануть вишуканим доповненням твого інтер’єру.