Як народився Дотик?

Все почалося із прагнення чогось справжнього і доброго 

У Неї була мрія, а у Нього план. І у Них на двох була Любов

 “Дотик” народився у 2017 році у Львові. За 5 років бренд сильно трансформувався. З невеликих партій натуральної косметики для локального споживача доріс до співпраці з крутими українськими брендами та навіть вийшов на міжнародний ринок.

Основна цінність бренду – робити якісну косметику. Філософія нашого бренду грунтується на твердому переконанні, що натуральна косметика може і повинна бути якісною. 

Попри масштабування “Дотик” дотримується своїх цінностей, мінімізуючи кількість пластикового упакування, використовуючи тільки натуральні компоненти та дотримуючись правила “cruelty free”. 

Дотик – це український бренд, і ми завжди стараємося підкреслювати свою локальну ідентичність у комунікації та продуктах. Попри глобальні амбіції, ми надалі будемо виробляти нашу косметику в Україні і робити все, задля наближення перемоги.

А зараз ми раді Вас вітати у світі ДОТИК, тут ти отримаєш ковток природи в сірому місті…Тут в кожній баночці природа, вдосконалена наукою!

– Дякуємо, що ви з нами

 

Наші цінності

RESULT-DRIVEN

Ми ретельно створюємо формули, мінімізуючи вміст «порожніх» компонентів таких, як вода і дешеві олії. У цій справі ми спираємось на концепт скінімалізму – наситити 1 продукт максимально допустимою кількістю дієвих компонентів, щоб зменшити кількість баночок на полиці. Бо ми вболіваємо за тебе і страшно хочемо, щоб ти отримала омріяну шкіру та волосся. 

process

 Нам важливо, щоб ти не лише отримала бажані результати від нашої косметики, але й отримала задоволення від процесу: щоб у тебе аж закривалися очі від вдихання чарівних ароматів нашої косметики, щоб ти розпливалася в посмішці, коли ніжні текстури наших засобів торкалися твого тіла

scientific

Ми збираємо по крупинках новітні наукові дослідження у галузі косметології, щоб імплементувати їх у наші засоби. Ми купуємо дорогу літературу, їздимо на міжнародні конференції, проходимо навчальні курси у Європі та збираємо найякісніші сертифіковані інгредієнти зі всього світу і створюємо косметику в сучасній косметичній лабораторії. Все для того, аби ти з легкістю довірила нам свій догляд.

clean beauty

Ви можете бути певні, що в наших формулах немає місця синтетичним токсичним компонентам. Ми підбираємо для косметики лише ті компоненти, які водночас дієві, безпечні та натуральні. Тому можеш бути певна, що наша косметика «чиста», а твоя шкіра буде сяючою. 

Сертифікація

Всі знання щодо виготовлення косметики ми здобули у міжнародно визнаній британській школі, яка навчає створенню натуральної косметики